sk big  en big

Ubytovanie v Bojniciach

Špeciálna ponuka

Novinka!!!

...Užite si leto v Bojniciach v pohodlí klimatizovaných apartmánov a štúdií už od 55,- €...

Kontakt

Vendelín Apartmány 
Janka Kráľa 1A
972 01 Bojnice
Slovensko

Mobil: +421 915 695 132
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: 
+48° 46' 51,4" +18° 35' 8,2"

 wifi

Ubytovanie v Bojniciach a jeho výhody

      Nové a moderné – novopostavené ubytovanie v Bojniciach nenesie so sebou nedostatky minulosti.

     Jednoduché a útulné - jednoducho, ale efektne zariadené izby vám poskytnú útočisko počas vášho ubytovania v Bojniciach, či už v priebehu prázdnin, dovolenky alebo pracovného pobytu.

     Praktické a pohodlné - prakticky zariadené izby poskytujú všetko, čo k vášmu pobytu potrebujete, čím vám zabezpečia dokonalé pohodlie.

     Štandardne nadštandardné - vďaka klimatizácii tu nájdete aj v horúcich letných dňoch príjemný chládok. S Wifi pripojením nestratíte kontakt so svetom a pračka vám uľahčí pobyt s deťmi, aj dlhodobejší pobyt mimo vášho domova. Ubytovanie Vendelín Bojnice vás určite nesklame.

     V tichej lokalite a zároveň blízko centra – v bočnej uličke, v pešej vzdialenosti od centra Bojníc a Bojnického zámku, si môžete užívať nerušený pobyt a zároveň byť len pár krokov od centra diania. Stačí odstaviť auto a užívať si dovolenku.

     Nezávislé aj bezpečné – ubytovanie v apartmánoch a izbách Vendelín Bojnice vám poskytne dostatok súkromia v bezpečnom prostredí centra mesta.

     Rodinné aj pracovné – či plánujete stráviť váš pobyt súkromne alebo pracovne, naše ubytovanie v Bojniciach vám vždy poskytne vhodné zázemie.

     Krátkodobé aj dlhodobé – chystáte sa do Bojníc na predĺžený víkend alebo na pár mesiacov? Správne ubytovanie v Bojniciach má všetko potrebné na krátkodobé, aj dlhodobé pobyty. V blízkosti zariadenia je predajňa potravín, večierka, zdravotné stredisko, lekáreň, nemocnica, reštauračné zariadenia.

     Kvalitné aj cenovo prijateľné – ubytovanie Vendelín v Bojniciach vám poskytne kvalitu za prijateľnú cenu.

     Tak neváhajte a vyskúšajte! Tešíme sa na vašu návštevu!