sk big  en big

Ubytovanie v Bojniciach

Špeciálna ponuka

Novinka!!!

...Užite si leto v Bojniciach v pohodlí klimatizovaných apartmánov a štúdií už od 55,- €...

Kontakt

Vendelín Apartmány 
Janka Kráľa 1A
972 01 Bojnice
Slovensko

Mobil: +421 915 695 132
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: 
+48° 46' 51,4" +18° 35' 8,2"

 wifi

Kam za kultúrou v Bojniciach?

Hudba na bojnickom korze – júl je mesiacom jazzu v Bojniciach už od roku 2006. Môžete si ho vychutnať na novom pešom korze v centre Bojníc, či na terase v Reštaurácii u Pálfyho priamo pod Bojnickým zámkom.

Bojnické kultúrne leto – sa koná každoročne od júna do septembra a je zamerané na klasickú vážnu hudbu. 30-ročná tradícia, domáci, aj zahraniční umelci a koncerty na (ne)tradičných miestach - na zámku, v kostole , v kultúrnom centre, sú lákadlom, ktoré určite stojí za to vyskúšať naživo.

Hudobný festival Letná pauza Bojnice – má svoj priestor vyhradený v areáli letiska Prievidza v júli. V roku 2012 oslávil svoje prvé 10-ročné jubileum za účasti slovenských a českých spevákov a hudobných skupín. Letná pauza Bojnice sa každoročne nesie v znamení nielen rokovej, ale aj alternatívnej hudby, či hudby pre mladých.

Podujatia na Bojnickom zámku – či zavítate do Bojníc v lete, alebo v zime, zámok má vždy čo ponúknuť. Vo svojich rozprávkových interiéroch pravidelne usporadúva podujatia, prostredníctvom ktorých sa snaží priblížiť deťom, aj dospelým svoje tajomstvá netradičnou formou.