sk big  en big

Ubytovanie v Bojniciach

Špeciálna ponuka

Novinka!!!

...Užite si leto v Bojniciach v pohodlí klimatizovaných apartmánov a štúdií už od 55,- €...

Kontakt

Vendelín Apartmány 
Janka Kráľa 1A
972 01 Bojnice
Slovensko

Mobil: +421 915 695 132
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: 
+48° 46' 51,4" +18° 35' 8,2"

 wifi

Kam na výlet mimo Bojníc?

Pokiaľ túžite spoznávať viac, vyberte sa za hranice Bojníc, či regiónu a objavte nasledovné miesta, kam sa môžete vybrať na výlet.

  • Remata – v zime lyžovačka, wellness, či krytý bazén, v lete rybolov, jazdenie na koni, cykloturistika, či turistika, ale aj otvorené kúpalisko obklopené horami. To všetko vám ponúka táto rekreačná lokalita ukrytá uprostred krásnej prírody. Vďaka svojej blízkosti je Remata obľúbeným miestom na výlety aj pre miestnych obyvateľov.
  • Kľak – Fačkovské sedlo s lyžiarskym strediskom Kľak je známe svojimi zjazdovkami, ako aj bežeckými traťami. 4 lyžiarske vleky, technické zasnežovanie a 7 km tratí dáva odpoveď na otázku: Kam na výlet s lyžiarmi.
  • Čičmany – charakteristická maľovaná architektúra je jedinečnou svojho druhu a pokiaľ budete prechádzať okolo, určite sa nezabudnite zastaviť a obzrieť si ju naživo.
  • Rajecká Lesná – a jej drevený Betlehem v pohybe predstavuje unikát svetového rázu. Nenechávajte ho len zahraničným turistom, urobte si zastávku a presvedčte sa aj vy, prečo ho obdivujú!
  • Rajecké Teplice – ak sa vyberiete na výlet týmto smerom, navštívte rybársku baštu uprostred jazierka, počlnkujte sa na jeho vodách a ochutnajte lahodnú rybu v Rajeckých Tepliciach. Ideálne miesto, kam sa dá vybrať na výlet hlavne v letnom období.
  • Turčianske Teplice – ak stále neviete, kam na výlet s deťmi, objavte vodný svet v Turčianskych Tepliciach, kde sa môžu vyblázniť malí, aj veľkí.
  • Valčianska dolina – známa super lyžovačkou vás okrem zimného obdobia rada privíta aj v lete. Zaujímavé eventy a atrakcie sa postarajú o príjemne strávený deň s vašimi najbližšími.
  • Martin – Múzeum slovenskej dediny – príjemne prekvapí aj tých nie práve kultúry chtivých. Naplánujte si sem výlet počas zaujímavého podujatia a budete sa chcieť vrátiť aj nabudúce.
  • Kremnica – nielen pre milovníkov numizmatiky. Ak ste sa rozhodli pre Kremnicu, určite neoľutujete. Historická mincovňa, morový stĺp, výhľad z mestskej veže...to všetko obklopené horami ideálnymi na zimné bežkovanie, či letnú turistiku.
  • Skalka – upravené bežecké trate vás prekvapia svojou dĺžkou a peknou scenériou a sklamaní nebudú ani lyžiari, či snowboardisti. Takže odpoveď na otázku: kam na výlet, bude nabudúce jasná.