sk big  en big

Ubytovanie v Bojniciach

Špeciálna ponuka

Novinka!!!

...Užite si leto v Bojniciach v pohodlí klimatizovaných apartmánov a štúdií už od 55,- €...

Kontakt

Vendelín Apartmány 
Janka Kráľa 1A
972 01 Bojnice
Slovensko

Mobil: +421 915 695 132
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: 
+48° 46' 51,4" +18° 35' 8,2"

 wifi

Kam na výlet v regióne Bojnice?

Blízkosť okresného mesta Prievidza (3 km) so svojou kompletnou infraštruktúrou je veľkou výhodou nielen počas nepriaznivého počasia.

Nákupné centrum Korzo s multikinom, kaviarňami a obchodmi umožňuje nakúpiť, zabaviť sa a zrelaxovať pod jednou strechou.

Hypermarket Tesco s 24-hodinovou prevádzkou vás nenechá v núdzi ani v noci, či zavčas rána.

Divadelné predstavenia v MsKS Bojnice a KaSS Prievidza – ponúkajú kultúrny zážitok.

Kluby, bary a diskotéky sa postarajú o zábavu do skorého rána.

Top café - ak vás láka pohľad na Bojnický zámok, Bojnice a ich okolie z vtáčej perspektívy, najvyššie položená kaviareň v Prievidzi je pre vás ďalším skvelým tipom kam na výlet. Výnimočný zážitok na otvorenej terase orientovanej na všetky svetové strany si môžete vychutnať z výšky 8.poschodia kaviarne s nadhľadom. To všetko len cca 45 minút peši od vášho ubytovania v Bojniciach.

1.miniaturgolf Prievidza – pobyt na čerstvom vzduchu, pohyb, bistro, ihrisko pre deti, požičovňa náradia a rodinné zľavy, to všetko vás čaká len 30 min. peši od ubytovania Vendelín.

Lesopark Prievidza – letné kino ako stvorené pre koncerty pod holým nebom, ohniská na opekanie a guláš z vlastných zásob, ako aj ihriská pre deti i dospelých nájdete v prírodnom prostredí lesoparku v Prievidzi. Kam na výlet s deťmi? Určite do Lesoparku.

Hornonitriansky banský skanzen – Horná Nitra je známa svojimi uhoľnými baňami, ktoré dnes okrem práce baníkom poskytujú aj prehliadky návštevníkom. Ak aj vaše deti túžia spoznať, čo sa deje pod zemou a stať sa na chvíľu baníkom, otázka kam na výlet je opäť raz zodpovedaná. Baňa Cígeľ vám umožní nahliadnuť do zákulisia a rozšíriť vám obzor.