sk big  en big

Ubytovanie v Bojniciach

Špeciálna ponuka

Novinka!!!

...Užite si leto v Bojniciach v pohodlí klimatizovaných apartmánov a štúdií už od 55,- €...

Kontakt

Vendelín Apartmány 
Janka Kráľa 1A
972 01 Bojnice
Slovensko

Mobil: +421 915 695 132
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: 
+48° 46' 51,4" +18° 35' 8,2"

 wifi

Kam na výlet v Bojniciach?

Zámok Bojnice – odpoveď na otázku kam na výlet v Bojniciach je vždy jednoznačná. Najkrajší a najromantickejší zámok v Strednej Európe s ocenením TOP 5 z roku 2012 si nemôžete nechať ujsť. V pešej vzdialenosti od ubytovania Vendelín, na konci novozrekonštruovanej lipovej aleje, sa týči dominanta nielen Hornej Nitry.

ZOO Bojnice – najstaršia a najznámejšia ZOO na Slovensku poskytne vám a vašim juniorom pekný celodenný zážitok.

Dino Park – Dino Adventure zábavným spôsobom približuje život prastarých jašterov. Zasadený do prírodného prostredia medzi zámkom a kúpaliskom Čajka vytvára zaujímavú kompozíciu ozvláštňujúcu okolie.

Múzeum Praveku - Prepoštská jaskyňa – ak vás zaujíma história, urobte si výlet do praveku. Nemusíte chodiť ďaleko. Prepoštská jaskyňa sa nachádza v centre Bojníc, v pešej vzdialenosti od ubytovania Vendelín a jej krátka prehliadka bude príjemným spestrením horúcich letných dní. Toto archeologické sídlo sa radí medzi najbohatšie na Slovensku, je jediné svojho druhu, rozsahu a významu na Slovensku. Jeho vzácnosť si uvedomujú archeológovia v celej strednej Európe. Pre milovníkov romantiky sú k dispozícii nočné prehliadky s horiacimi fakľami a pravekými svietiacimi svetlonosmi. Pre deti je pripravená každý prázdninový piatok „Prázdninová cesta do praveku“ - 2 hodiny s animátormi , bez rodičov. Tak kam na výlet? Poďte do praveku!

Kúpele Bojnice – váš výlet v Bojniciach nemusí byť len aktívny. Užite si relax v nerušenom prostredí kúpeľnej kotliny v blízkosti Bojnického zámku. Zrenovované kúpele Bojnice vám pomôžu uvoľniť sa a nabrať nové sily, alebo si užiť prechádzku a vychutnať kávu v príjemnom prostredí.

Kúpalisko Čajka Bojnice – je riešením dilemy kam na výlet s deťmi. Rozľahlý areál s množstvom nových bazénov a atrakcií pre malých aj veľkých, termálna voda a slušné zázemie sú predpokladmi príjemne stráveného dňa.

Na koči po Bojniciach a okolí – najkrajší pohľad na svet je údajne z konského sedla. Pozrite sa na Bojnice z nadhľadu a zároveň pohodlne. Vychutnajte si jazdu na koči a spoznajte zákutia Bojníc a ich okolia netradične.